Naujienos | Algo – algorithmic trading

Lapkričio mėnesio ataskaita

„Fondas rudenį užbaigė pelningai. Lapkričio mėnesį uždirbtas 0,82% pelnas. Pagal turto klases geriausius rezultatus rodė akcijų indeksų (+0,58%), metalų (+0,21%) ir valiutų (+0,14%) sektoriai. Visi šie sektoriai uždirbo tiek rinkoms kylant, tiek krintant. Bendrai iš rinkų kilimo uždirbta +0,62%, o iš rinkų kritimo +0,20%. Individualiai daugiausiai uždirbo S&P 500 akcijų..

Skaityti daugiau

Dr. Aistis Raudys davė interviu Verslo Žinių laikraščiui tema „Algoritmai neklysta – tik žmonės“

Verslo Žinių leidinyje išpublikuotas Dr. Aisčio Raudžio interviu tema „Algoritmai neklysta – tik žmonės“. Jame dr. A. Raudys pasidalino algoritminės prekybos ypatumais bei įžvalgomis apie inovatyvią Lietuvos ateitį. Taip pat papasakojo apie savo laisvalaikio veiklą susijusią su informacinėmis technologijomis. Plačiau skaitykite vz.lt ..

Skaityti daugiau

Dr. Aistis Raudys bus vienas iš pranešėjų renginyje „IŠMANI LIETUVA 2017“

„Išmani Lietuva 2017“ – didžiausias renginys apie šalies pasiekimus. Vienoje iš jų dalių, konferencijoje „50 KELIŲ Į SĖKMĘ“ bus galima išgirsti 50 didžiausių Lietuvos talentų, pasiekusių įspūdingų rezultatų įvairiose srityse, pasakojimus. Vienas iš jų, dr. Aistis Raudys, kuris pasidalins savo sėkmės istorija „Dirbtinis intelektas – būti pirmam ir lengva, ..

Skaityti daugiau

Dr. Aistis Raudys savo įžvalgomis dalinsis regiono lyderių forume „Kaunas 4.0“

IQ forume „Kaunas 4.0“ bus aptariama miesto ir regiono plėtros scenarijus, inovacijų bei skaitmenizacijos galimybės ir iššūkiai. Renginyje Dr. Aistis Raudys kalbės tema „Robotai investuotojai: ar patikėsime savo pinigus dirbtiniam intelektui“. Regiono lyderių forumą „Kaunas 4.0“ rengia Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmai bei britų savaitraščio „The Economist“ pa..

Skaityti daugiau

Dr. Aistis Raudys dalyvaus CTA Expo konferencijoje JAV

Rugsėjo 14 d. Aistis Raudys dalyvaus Čikagoje vyksiančiame renginyje “CTA Expo & Emerging Manager Forum” kur susipažins su tendencijomis alternatyvių investicijų srityje, susitiks su kolegomis, fondų valdytojais bei potencialiais investuotojais. “CTA Expo & Emerging Manager Forum” konferencijos vyksta nuo 2008 metų. Jų tikslas yra skatinti alternatyvų investavimą ir pad..

Skaityti daugiau

Dr. Aistis Raudys dalinsis patirtimi didžiausiame Baltijos šalyse Hackercamp renginyje

Liepos 26 – 30 d. vykstančiame renginyje “No Trolls Allowed 2017” Aistis Raudys jauniems programuotojams pasakos kas yra algoritminė prekyba ir kaip ji veikia. Aistis jau ne vienerius metus užsiima savanoriška veikla, kurios metu supažindina vaikus, studentus ir jaunus, savo veiklą pradedančius žmones su programavimo pagrindais, algoritmų subtilybėmis. Jis dalinasi savo praktin..

Skaityti daugiau

“Algorithmic Trading Portfolio” investuotojai renkasi eurus

Pastaruoju metu pastebime, jog investuotojai yra labiau linkę investuoti eurais, nei doleriais. Kolkas, per 2017 metus, net 98% naujų investicijų ATP fonde buvo investuota į eurų vienetų klasę, nors yra galimybė investuoti ir į JAV dolerių vienetų klasę. Taip pat dalis investuotojų pakeitė investicinius vienetus iš dolerių į eurų vienetus. Taigi, nemaža dalis investuotojų mano,..

Skaityti daugiau

Algorithmic Trading Portfolio koreliacija su kitais fondais yra lygi nuliui

Savaime suprantama, jog investuotojai siekia, kad jų investiciniai portfeliai atneštų teigiamą grąžą. Kiekvienas formuodamas savo portfelį daro tai labai individualiai. Vieni labiau remiasi investavimo “taisyklėmis”, kiti mažiau. Kaip ten bebūtų, dauguma atkreipia dėmesį į koreliaciją, kuri turi nemažą reikšmę valdant investicijas. Vienas iš potencialių klientų norėjo p..

Skaityti daugiau
Žinutė išsiųsta
Jūsų vardas*
Elektroninis paštas*
Jūsų žinutė*