Naujienos | Algo – algorithmic trading

Dr. Aistis Raudys savo įžvalgomis dalinsis regiono lyderių forume „Kaunas 4.0“

IQ forume „Kaunas 4.0“ bus aptariama miesto ir regiono plėtros scenarijus, inovacijų bei skaitmenizacijos galimybės ir iššūkiai. Renginyje Dr. Aistis Raudys kalbės tema „Robotai investuotojai: ar patikėsime savo pinigus dirbtiniam intelektui“. Regiono lyderių forumą „Kaunas 4.0“ rengia Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmai bei britų savaitraščio „The Economist“ pa..

Skaityti daugiau

Rugsėjo mėnesio ataskaita

„Rugsėjo mėnesį fondas uždirbo +0,91% pelną. Antrą mėnesį iš eilės prekyba buvo pelninga visose 7 turto klasėse. Geriausiai sekėsi prekiauti akcijų indeksais (+0,46%), metalais (+0,20%). Šį mėnesį labiau išsiskyrė ne prekyba vienu ar kitu finansiniu instrumentu ar turto klase, o gera prekyba daugeliu iš jų. Net 69,70% visų prekiautų finansinių instrumentų uždirbo pelną..

Skaityti daugiau

Dr. Aistis Raudys dalyvaus CTA Expo konferencijoje JAV

Rugsėjo 14 d. Aistis Raudys dalyvaus Čikagoje vyksiančiame renginyje “CTA Expo & Emerging Manager Forum” kur susipažins su tendencijomis alternatyvių investicijų srityje, susitiks su kolegomis, fondų valdytojais bei potencialiais investuotojais. “CTA Expo & Emerging Manager Forum” konferencijos vyksta nuo 2008 metų. Jų tikslas yra skatinti alternatyvų investavimą ir pad..

Skaityti daugiau

Dr. Aistis Raudys dalinsis patirtimi didžiausiame Baltijos šalyse Hackercamp renginyje

Liepos 26 – 30 d. vykstančiame renginyje “No Trolls Allowed 2017” Aistis Raudys jauniems programuotojams pasakos kas yra algoritminė prekyba ir kaip ji veikia. Aistis jau ne vienerius metus užsiima savanoriška veikla, kurios metu supažindina vaikus, studentus ir jaunus, savo veiklą pradedančius žmones su programavimo pagrindais, algoritmų subtilybėmis. Jis dalinasi savo praktin..

Skaityti daugiau

“Algorithmic Trading Portfolio” investuotojai renkasi eurus

Pastaruoju metu pastebime, jog investuotojai yra labiau linkę investuoti eurais, nei doleriais. Kolkas, per 2017 metus, net 98% naujų investicijų ATP fonde buvo investuota į eurų vienetų klasę, nors yra galimybė investuoti ir į JAV dolerių vienetų klasę. Taip pat dalis investuotojų pakeitė investicinius vienetus iš dolerių į eurų vienetus. Taigi, nemaža dalis investuotojų mano,..

Skaityti daugiau

Algorithmic Trading Portfolio koreliacija su kitais fondais yra lygi nuliui

Savaime suprantama, jog investuotojai siekia, kad jų investiciniai portfeliai atneštų teigiamą grąžą. Kiekvienas formuodamas savo portfelį daro tai labai individualiai. Vieni labiau remiasi investavimo “taisyklėmis”, kiti mažiau. Kaip ten bebūtų, dauguma atkreipia dėmesį į koreliaciją, kuri turi nemažą reikšmę valdant investicijas. Vienas iš potencialių klientų norėjo p..

Skaityti daugiau

Dr. Aistis Raudys kalbėjo Alternative Investment Forum 2017 forume

Alternative Investment Forum – dviejų dienų renginys, vykęs Vilniuje, skirtas profesionaliems investuotojams, HNWI, verslininkams ir CEO. Jame iš pirmų lūpų galima buvo sužinoti apie dabartines investavimo galimybes ir trendus, susipažinti su sėkmingiausiais, įtakingiausiais alternatyvių investicijų valdytojais, finansų ekspertais, inovatoriais, profesionaliais investuotojais. ..

Skaityti daugiau

Kaip veikia algoritminiai fondai

Autorius Justinas Gapšys „Verslo žinios“ Investicijų valdymo sektoriuje vis daugiau vietos išsikovoja matematines, statistikos ir IT kompetencijas jungiantis algoritminis investavimas. Tačiau išardžius rinkose žaidžiančius mįslinguosius robotus lieka tie patys amžinieji investavimo principai, finansinis supratimas ir konkretaus žmogaus patirtis. Beveik per dešimtmetį fondų turt..

Skaityti daugiau
Žinutė išsiųsta
Jūsų vardas*
Elektroninis paštas*
Jūsų žinutė*